• Новак
OraMD Чиста Unwaxed, Unscented Забен Конец-Хемиско-Бесплатно, Делите Отпорни(1 парче)

OraMD Чиста Unwaxed, Unscented Забен Конец-Хемиско-Бесплатно, Делите Отпорни(1 парче)

DEN 825.60

Достапност
Достапно за нарачка

Секој пакет има 54.6 yds на природни, unwaxed, мирис-слободен забен конец.Само основите : бесплатно на хемиски восоци, мириси, синтетички и вештачки ароми.Се користи за да се промовираат здрави заби здрави непца, како и вкупниот здрава уста.Издржливи : уништи и се отпорни - отстранување на плак и храната од помеѓу забите. На 90-ден 100% Пари Гаранција за враќање - се Чувствуваат сигурни да го користите нашите производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат