• Новак
Стигнат До Восок Забен Конец За Плакета И Храна Отстранување, Нане, Освежувачки Вкус, 55 Метри

Стигнат До Восок Забен Конец За Плакета И Храна Отстранување, Нане, Освежувачки Вкус, 55 Метри

DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

55 метри од Дофат Нане Вкус Восок Забен Конец, Стигнат до #1 за продажба конец.Конец е восок лесно слајд помеѓу забите, овозможувајќи им на корисниците за чистење помеѓу забите и под пиштол вар.Го отстранува плакот и храната од устата.Стоматолошки конец е прифатена од страна на Американската Стоматолошка Асоцијација и е нане вкус.Стоматолошките професионалци препорачуваме редовно чистење на забите со конец, бидејќи тоа е докажано да се отстранат на наслаги помеѓу забите, за да се помогне во спречување на болести на непцата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат