• Новак
Kraft забен камен Сос, 12 g. Еден Служат Пакети, 200 на Случај

Kraft забен камен Сос, 12 g. Еден Служат Пакети, 200 на Случај

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен забен камен сос од Хајнц, на доверлив бренд во мирудии : морски плодови не само на ист без него.Класичен condiment пакет не е само направено за се надвор или ресторани - совршени за излети, спакувани ручеци, и други on-the-go ситуации.Лесен, лесен дел контрола на сад.Хајнц е доведување премиум квалитет за да се мирудии низ различни формати и вкусови за 150 години, да ви донесе најдобри мирудии & сосови во секое време.Купуваат на големо за голема вредност на производот во практично пакување.Премиум забен камен сос кој е направен со изберете Хајнц мезе.Прави пикантен прелив за салата.Вкусни за потопување пржена риба, помфрит, и други пржена храна.Tangy прилог на хамбургери и сендвичи.Додадете некои вкус вашиот рецепти и сосови.Премиум Хајнц квалитет во лесен пакет : Хајнц дел контрола производи обезбедува одличен вкус без да се расправаме на големи или неуредна контејнери.Направи погодно condiment пакети дел од вашата рутина со преземање на нив и on-the-go или со користење на нив за големи настани.Секој пакет се прави со додавање на вкус вашите оброци лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат