• Новак
Смешно Човек Чаши Унисекс Wristband Сет (6-Пакет: 3 Wristbands со Патент Џебови & 3 Редовни Wristbands)

Смешно Човек Чаши Унисекс Wristband Сет (6-Пакет: 3 Wristbands со Патент Џебови & 3 Редовни Wristbands)

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТИЛСКИ : Бидете Сигурни да Знаат Што Имаат Модерен Совршен Додаток За 80-тите/90 Партија, ноќта на Вештерките, Забава Извршете Или Секоја Прилика Треба Да се Пот Во Стил!.ПРАКТИЧНА настава : Повеќе На Овие Sweatbands Од Само Добар Изглед!!Тие Се Ултра Удобно, Пот Абсорбента, & Трајни.Овие Sweatband Ќе Трае Интензивна Тренингот & Машина Се Перат.Совршен За Сите Ваши Фитнес Потфати Како што се Танц, Јога, Пилатес, народна топчето, Racketball, Тенис, Фудбал, Софтбол, Одбојка, Кошарка, Racquetball, Трим-Патеката, Голф или Долги Работи.Врвка за околу ЏЕБОВИТЕ : Зошто да Не?!Никогаш Не Знаеш Кога Може Да Се Стави Дополнителен Џеб За Мали Предмети Како Што Се Стап Момче, Копчиња, Полесни, Парични Средства Или Промена. (Забелешка : Кредитни Картички Нема Да Одговара).УНИКАТЕН ПОДАРОК : во Потрага По Уникатен Подарок За Себе Или за Подарок, За Некој Кој Има Сè што е??Вашето Пребарување Е Завршена, Овие Sweatbands Се За ВАС!.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Купување на Овие Sweatbands Со Самодоверба Знаејќи го Ова Службен Смешно Човек Чаши Создавањето Е Создаден за Да се Зголеми Вашиот Стил И Последен пат.СОДРЖИНА : * 6 Wristbands. 3 Wristbands Со Патент Џебови/3 Редовни Wristbands * Содржина Доаѓаат Нови Во Запечатен Торба МАТЕРИЈАЛ : * Изработени од 80% Памук 12% Spandex 8% Најлон * Машина или Рака Мие ГОЛЕМИНАТА : * Wristbands Мерка 3.25" x 3.25" * ве Молиме Погледнете ја Големината на Сликата за Повеќе Детали За СМЕШНО ЧОВЕК ФИЛЏАНИ : Овие Sweatbands Беа Создадени Исклучиво од Страна на Смешно Човек Чаши.Смешно Човек Филџани Е Доверлив Компанија Основана Од Страна Браќа, Чија Мисија Е Да Се Создаде Висок Квалитет На Производи За Кои Се Стави Насмевка На Твоето Лице.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат