• Новак
Стегачи за рака Multipack - Пот Бендови & Wristbands за Работа Надвор, Тенис, Фудбал, Гимнастика, карате Спортови, Безбол, Кошарка & Вежба - Памук Тери Крпа Зглоб Sweatbands за Спортс?

Стегачи за рака Multipack - Пот Бендови & Wristbands за Работа Надвор, Тенис, Фудбал, Гимнастика, карате Спортови,

DEN 262.80

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Абсорбента : Нашата премиум зглоб sweatband фаќа пот, не чувства.Направени со 78% памук, 12% еластичен и 10% најлон, можете да останете свежи и ги исклучите пот, за време на која било активност.Право Одговара : Овие wristbands удобно се вклопуваат, и нема да се лизга.Еластичен и еластична, тие може да се поместуваат за да ги собере безбедно на кој било зглоб.Спорт и Повеќе : Ова wristband ќе се задржи кул без разлика што.Тоа е одлично за спортови и активности на отворено.Носат секогаш кога - салата, кошарка, фудбал, јога, трчање, планинарење, голф, на 80-тите танц партии, и многу повеќе!.Изградена Минатата : Ние го прават нашите опрема да outlast вашиот најтешко тренингот.Нашите wristbands работи толку тешко како што го прават.Кога ќе завршиш, едноставно да се откажат од нив во измијат, и да се откажам за да се исуши.Мулти-пакет : секогаш Ќе се најдат начини да се носат овие wristbands.Оставете пар во вашиот камион, друг во вашата салата торба или споделете ги со тимот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат