• Новак
TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Ѓубре Може да Смола Плетен корпата за Ѓубре со Цвет Тенџере за Палубата или Патио Wastebasket за Парк (Боја : со Ashtray)

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Ѓубре Може да Смола Плетен корпата за Ѓубре со Цвет Тенџере за Палубата или Патио

DEN 14506.56

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи : смола структура може да издржи warping, ' рѓа и вдлабнатини.Украсување : ткаат модели за подобрување на било декорација.Топ : Отстранлив цвет тенџере / ashtray врвот поддршка дизајн, лесно да се скрие интерни предмети, место цвеќиња, направи монотоно ѓубре може да жив и убава.Внатрешниот барел : пластични внатрешна барел, голем капацитет, поделба на внатрешниот и надворешниот буриња, хигиенски и лесен.Употреба : двор треска или тераса, хотелска клуб, дневна соба агол, garden view, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од работниот ден.Име на производ : Креативни Ткаење Отворено Ѓубре Can Product материјал : ЈП вештачки vine Applicable места : отворено, канцеларија на јавниот тоалет, хотелско лоби, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Објекти други од производот отпад за отпадоци не се вклучени во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

xiaoruiarui Затворен Ѓубре Може да Моден Креативни Ѓубре Може да Плоштадот Хотелско Лоби Трговски Центар Нерѓосувачки

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом;

DEN 2078.40

NC Круг Устата Пластични корпата за Ѓубре со Дупки Цилиндар Пластичен Отпад од Хартија Кошница со Дупки, Кујна,

Ѓубре може да е направен од висококвалитет полипропилен материјал.Овој материјал изгледа како дрво, бе�

DEN 355.20

Ѓубре Може Да Се Рачно Изработени Слама Удрил Отпадна Хартија Кошница Остатоци Кошница Складирање Кошница Корпа

+КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други мали складир

DEN 386.40

Домаќинство Канцеларијата Мини корпата за Ѓубре, Креативни Солидна Боја Десктоп Отпад Контејнер за Складирање

Обезбедување на квалитет : со Користење на високо квалитетна ABS и PP материјал, не содржи какви било штетн

DEN 1939.20

Ѓубре Може да Правоаголна Дрвени корпата за Ѓубре со Монтажни Внатрешни Wastebasket, рачно изработени, Оригиналното

♣ Име на производ : Цврсто дрво двојноlayer корпата за ѓубре, занает : рачно изработени, материјал : цврсто �

DEN 3325.20

JYDQM Ѓубре Лименки,Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Домашни

◆Уникатен Отпад Што Може да Оди Насекаде : за да Додадете Модерната Естетска на Вашиот Прав Соба, Тоалет

DEN 1898.40

Корпата за ѓубре со Капак Пингвин Зборува со Бебе Пингвин Сет Акварел Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци

8 литри на отпад Круг дизајн.Се создаде Скандинавските стил.Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпа�

DEN 1319.76