• Новак
Homyl 7 Литар Пластични Ѓубре Може да Wastebasket со Затворен Капак, Ѓубре Сад Кантите

Homyl 7 Литар Пластични Ѓубре Може да Wastebasket со Затворен Капак, Ѓубре Сад Кантите

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Барел капак одговара на дизајн и печат е тесна, па тоа е навистина далеку од мирисот на остатоци. * Голем капацитет 7 L, широко се користат во кујна, тоалет, канцеларија, спална соба, и повеќе. * 0.3 s брз одговор за да го отворите капакот, IPX5 водоотпорен за бања или тоалет. * Два начини на работа, бран рака и свиткани колена индукција. * Два начини на полнење : USB полнење на батеријата, и 2*АА батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Опис : - Два начини да работат, бран рака и свиткани колена индукција. - 0.3 s брз одговор за да го отворите капакот, IPX5 водоотпорен за бања или тоалет. - Барел капак одговара на дизајн и печат е тесна, па тоа е навистина далеку од мирисот на остатоци. - Два начини на полнење : USB полнење на батеријата, и 2*АА батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) - Голем капацитет 7 L, широко се користат во кујна, тоалет, канцеларија, спална соба, и повеќе.Спецификација : - Материјал : Пластика - Капацитет : 7 L - Боја : Бела Големина : 26x14x29cm /10.24x5.51x11.42inch Package Вклучува : 1 Парче Ѓубре Can Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Спецификацијата

- Material:
Plastic
- Capacity:
7L
- Color:
White
- Size:
26x14x29cm /10.24x5.51x11.42inch
Package Includes:
1 Piece Trash Can :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Со стоката дадена додека купуваат

NC Круг Устата Пластични корпата за Ѓубре со Дупки Цилиндар Пластичен Отпад од Хартија Кошница со Дупки, Кујна,

Ѓубре може да е направен од висококвалитет полипропилен материјал.Овој материјал изгледа како дрво, бе�

DEN 355.20

Ѓубре Може Да Се Рачно Изработени Слама Удрил Отпадна Хартија Кошница Остатоци Кошница Складирање Кошница Корпа

+КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други мали складир

DEN 386.40