• Новак
255 Qt. / 64 Литри / 240 Литри Graystone Ротациона Моделирани Тркала Правоаголна корпата за Ѓубре со Капак. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

255 Qt. / 64 Литри / 240 Литри Graystone Ротациона Моделирани Тркала Правоаголна корпата за Ѓубре со Капак.

DEN 8159.52

Достапност
Достапно за нарачка

Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Додадена циркулацијата на воздух прави отстранување на облоги значително полесно отколку традиционалните контејнери, помагајќи да се спаси драгоцено време, намалување на вишокот работна сила, и да се минимизира ризикот од потенцијални повреди.Оваа пластични отпадоци, обезбедува одлична, компактно решение за управување со отпад кога не ви треба многу простор да се работи со.Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Одлична за употреба во домот, во бања, спална соба, кујна, ученичкиот дом или канцелариски простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LYLSXY корпата за Ѓубре,Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Домашни

Уникатен Отпад Што Може да Оди Насекаде : за да Додадете Модерната Естетска на Вашиот Прав Соба, Тоалет,

DEN 2068.80

JYDQM Ѓубре Лименки,Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Домашни

◆Уникатен Отпад Што Може да Оди Насекаде : за да Додадете Модерната Естетска на Вашиот Прав Соба, Тоалет

DEN 1898.40

ALUNVA Авто Торба Екстракција корпата за Ѓубре, Пластика Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Дневна Соба и Купатило,

Ги КОРИСТИТЕ ЗА ВАШИТЕ ДНЕВНИ : Совршен за собирање на остатоци од хартија или за рециклирање, исто така,

DEN 311.76