• Новак
КООРДИНАТОР Крпа за Миење Лице Чистење Дебели Чист Памук Абсорбента Домаќинство Возрасни Машки и Женски Ученици Капење се Соочуваат со Крпа Памучна Крпа

КООРДИНАТОР Крпа за Миење Лице Чистење Дебели Чист Памук Абсорбента Домаќинство Возрасни Машки и Женски Ученици

DEN 2059.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. 100% _ чист памук, крпи се достапни во 4 бои за секој да избере. 2.4 пакети на висококвалитетни памучни пешкири, големината е 33*76+-2cm. 3.100% памук, плетени, добра апсорпција на вода, на оваа крпа е многу погодна за спортски сали, домови, хотели, плажи, базени, шампони. 4. Пешкири се погодни за мажи, жени, деца, студенти, и се погодни за употреба на целата година. 5. Крпи ќе имаат многу lint за време на производство, не се мијат со машина, само измијте го со рака и можете да го користите.Materialcotton Yarn technology Yarn Yarn specification32 shares Weight105 gramscolour хоризонталната лента е розова., хоризонталната лента е беж.Хоризонталната лента е сиво-сини.Хоризонталната лента е кафеава.Хоризонталната лента се меша.Спецификација (должина * ширина см)33*76+-2cm Length * ширина (СМ)34*74cmmain состојка cotton For луѓе Универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат