• Новак
Supima Памук Бања Пешкир Поставени од страна Лагуна Бич Текстилни Ко - 2 Бања Крпи - Хотел Квалитет, Кадифен, 730 GSM - Large, 57 x 30 - Печат Сина

Supima Памук Бања Пешкир Поставени од страна Лагуна Бич Текстилни Ко - 2 Бања Крпи - Хотел Квалитет, Кадифен,

DEN 888.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ И КАДИФЕН : 100% премија, Американец одгледува памук - Со премиум памук, крпи се подебели и plusher од просечната рака или шминка, крпи.Крајната во луксузен.Врши со 730 грама-по-квадратни метри (GSM) на премија, Американец одгледува Supima памук.НУЛА-ПРЕСВРТ, ДОЛГО ГЛАВЕН ПАМУК - Користење на нула-пресврт, долго-главен памук, овие крпа памучни влакна не треба да се извртени да се држи заедно, што ги прави повеќе абсорбента, помек, и многу издржливи.МАШИНА ПЕРАТ : Лесен за чистење и одржување, овие кадифен памук шминка, крпи треба да се мијат со ладна на деликатна циклус за да им помогне го задржи бои, мекост, и vibrancy.АМЕРИКАНСКАТА РАСТЕ, АМЕРИКАНСКИ НАПРАВИ : Ние сме една мала, Американско-базирана компанија составена од нашиот основач и четири скратено работно време, далечински вработени од целата земја.Продавница Мали.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние сме посветени на целосно задоволство на клиентите.Не сакате вашето купување?Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ги автомобил на тоа!.Сет од две 57" x 30" бања крпи направени со премиум Американски одгледува Supima памук.Направени со премија, Американец одгледува Supima памук, овие крпи се подебели и понизок од просекот бања крпи.Бања крпи сте секогаш сте сонувале за.Направени со користење на нула-пресврт памучни влакна, крпи ќе остане мека, меки, и абсорбента се мијат по миење.Лагуна Бич Текстилни Ко.е мала Американската компанија, во сопственост и управувани од Калифорнија.Ние сме на мисија да се развиваат на најдобар квалитет на парчиња кои го зголеми plushness и издржливост без да се жртвува дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат