• Новак
Микрофибер Алишта Се Соочуваат Со Крпа,Мулти-Цел Чистење Крпи,Табела Облека,Рака Крпи.13 X 13

Микрофибер Алишта Се Соочуваат Со Крпа,Мулти-Цел Чистење Крпи,Табела Облека,Рака Крпи.13 X 13

DEN 196.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Опис : 100% Полиестер (Superfine Влакна).Производ Перформанси : Единствена Микрофибер Материјал Се Користи За Печатење Ефект Е Светла И Не Избледуваат,Ткаенина Има Силна Апсорпција На Вода И Ткаенина Е Меки,Мека И Кожа-Пријателски,И Издржливи.Применливи Сценарија : Широк Спектар На Значења,Како Што Кујна,Бања,Базен,Плажа,Училиште,Канцеларија,Автомобил,Отворено,Патувања,Туризам,Пикник,Забава,Хотел,Спа,Фитнес,Итн.Тоа Може Да Се Користи Како Комерцијални Миење Текстил,Маса Крпа,Ткаенина За Чистење,Итн.Како Рака Крпа,Пот Крпа,Се Соочуваат Со Крпа За Миење,Тоа Им Помага Да Се Отстранат Металните.Подароци : Може да Се Користи Како Подароци За Семејството И Колегите На Свадба Годишнина,Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста,Денот на Таткото,на Мајката Ден,Дипломирањето Ден,Деца Ден,birthday (Роденден), Итн.Инструкции За Перење : Рака Мие Или Машина За Миење.Крпи,Микрофибер Патување Крпи,Tablecloths,Сад Облека,Плоштад Крпи За Чистење,Чистење, Плоштади,Пот Крпи,Се Соочуваат Со Крпи,Рачни Крпи,Се Соочуваат Со Крпи,Погодни За Спортски Сали, Јога,Велосипедизам,Пешачење,Трчање,Кујни,Хотели,Итн.Производ Големина : 30cm*30cm (13"*13"),Постојат 1pcs,2 Парчиња И 3 Компјутери.Различни Комбинации Можат Да Бидат Избрани Според Различни Потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Крпа за Миење Лице Чистење Дебели Чист Памук Абсорбента Домаќинство Возрасни Машки и Женски Ученици

1 100% _ чист памук, крпи се достапни во 4 бои за секој да избере 2.4 пакети на висококвалитетни памучни пешки

DEN 2059.20