• Новак
Кујнски Фиоки Кабинети Полици Countertops Wallp Аниме Цртан Филм Ѕид Налепница Отстранлив Дневна Соба И Спалната Соба Студија Компјутер Биро Декоративни Ѕид Налепница Ст?

Кујнски Фиоки Кабинети Полици Countertops Wallp Аниме Цртан Филм Ѕид Налепница Отстранлив Дневна Соба И Спалната

DEN 1572.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Применливи прилики】 : Оваа позадина може да се користи со било декорација стил, и може да се користи за ѕид, стакло, винил, лак, природен камен, кујната countertop, мебел, трпезариска маса, кујна плакарот, облекување маса фиока, занаети, ноќни маса, bookcase и така натаму.Ако е извалкан, избришете ја со влажна крпа. 【СОЗДАДЕ СОСЕМА НОВ МЕБЕЛ ПРОИЗВОДИ】 : Направи вашата соба да изгледа сосема нов.Процесот е безбеден и лесно.Нашата Позадина е дека алатка сте биле во потрага за.Користете ја вашата имагинација и да се создаде сосема нова соба парчиња.Лесно Отстранување : Оставајќи Нема Остатоци лево по Отстранување и може да се користи дури и по неколку години ако не се оштетени или smudged.Широко користење : applie со вода на мазни или чистење sufrace во Кујна, Спална соба, Бања, Дневна Соба, трпезарија, Канцеларија, Хотели, Училница.Употреба : дневна соба, кревет соба, студија, децата спалната соба, ТВ позадина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тула, Камен Позадина Кора и се Држи Позадина Тули Само Лепило Отстранлив Контакт Хартија Кујна Backsplash Водоотпорен

Неговата големина и спецификациите може да ги исполни вашите различни потреби.Тоа може да ви помогне да

DEN 335.52