• Новак
Elinchrom Rotagrid за Rotalux Правоаголник Softbox (60 x 80 См / 24 x 31.5 инчи) - EL26772

Elinchrom Rotagrid за Rotalux Правоаголник Softbox (60 x 80 См / 24 x 31.5 инчи) - EL26772

DEN 3718.80

Достапност
Достапно за нарачка

Наменска за Rotalux - Месеци директно до пред Elinchrom Rotalux Rectabox 24x31.5in (60x80cm) EL26640 softbox за да се минимизира светлина истури и додадете directionality. 30° Зрак Агол - Одлично за селективно осветлување предмети без да се губи мека на квалитетот на светлината Rotalux е познат по.Крути и Тешки - Изградена од издржлив, лесен ткаенина Rotagrids се структурирани да го задржат форма со текот на времето и одржување на точност.Quick Set-Up и да ги Преземат-Долу - Rotagrids прикачите брзо преку кука и јамка сврзувачки елементи и се свитка надолу рамни за складирање и транспорт.Тешко да се Misplace - Сите Rotagrids Вклучуваат чување торбичка со јасно означување за да им помогне го задржи нешта организирана и се достапни.На Elinchrom Rotagrid за Rotalux Rectabox 24x31.5in (60x80cm) месеци директно до пред Rotalux Rectabox 24x31.5in (SKU EL26640) softbox за да се минимизира светлина истури и додадете directionality со затегнување на зрак агол до 30 степени. 30° Зрак Агол Одлична за селективно осветлување предмети без да се губи мека на квалитетот на светлината Rotalux е познат по.Крути и Тешки, Конструирани од издржлив, лесен ткаенина Rotagrids се структурирани да го задржат форма со текот на времето и одржување на точност.Quick Set-Up и да ги Преземат-Надолу Rotagrids прикачите брзо преку кука и јамка сврзувачки елементи и се свитка надолу рамни за складирање и транспорт.Тешко да се Misplace Сите Rotagrids Вклучуваат чување торбичка со јасно означување за да им помогне го задржи нешта организирана и се достапни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат