• Новак
Градинарот е Одберете A144 Pin Тркала, 7 од 14, Multicolor

Градинарот е Одберете A144 Pin Тркала, 7 од 14, Multicolor

DEN 468.48

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи исчезнат отпорни најлон ткаенина.Лесно се врти во ветре.Минимална собранието е потребно.Мерки 18-Инчи, широк од 28-Инчи висок.Направена со трајни исчезнат отпорни најлон ткаенина и цврсти пластични прашање, овој мулти-обоени солидна зборуваше pinwheel ќе ви даде многу сезони на око-фаќање на прикажува од различни бои.Дури и најмало ветре ќе ви даде whirl на боја.Одлично за градини, тремови, planters, patios, и доковите.Мерки на 7 инчи, широк од 14 инчи висок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат