• Новак
Градинарот е Одберете A024A Двојно Petal Pin Тркала, Портокал, 18 до 28

Градинарот е Одберете A024A Двојно Petal Pin Тркала, Портокал, 18 до 28

DEN 467.28

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи исчезнат отпорни најлон ткаенина.Лесно се врти во ветре.Минимална собранието е потребно.Мерки 18 инчи, широк од 28 инчи висок.Направена со трајни исчезнат отпорни најлон ткаенина и цврсти пластични прашање, оваа портокал двојно обложени цвет pinwheel ќе се фати дури и најмало ветре за око-фаќање на прикажување на боја и сенки.Совршен за градината, тремот, патио или клупа.Мерки 18 инчи, широк од 28 инчи висок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат