• Новак
Timpfee Правец на Бебешка Покрие Шетач Патување Времето Shield Универзална Водоотпорен Windproof се Задржи Топло ЕВА Zip Шетач Заштита Покрие Заштита од Прашина Снег за Надвор

Timpfee Правец на Бебешка Покрие Шетач Патување Времето Shield Универзална Водоотпорен Windproof се Задржи

DEN 722.64

Достапност
Достапно за нарачка

Памук и Лен + Нано Слој + домашно МИЛЕНИЧЕ Влакна.Еко-пријателски и издржливи материјали се користат за помагање заштити бебињата од дожд, снег, ветер & ладното време.Со видите-преку големи прозорец Тоа е одлична за бебе подигнете во и надвор од шетач, а исто така се покаже добра визија.На предната страна е транспарентен патент дизајн кој ќе не блокира babys визија, а бебето нема да плаче. 3-слој задебелување дизајн се штити бебето од студот ветрот во студена зима.Вентилацијата дупки на двете страни се задржи бебето топло, додека избегнување на задушување.Ова бебе шетач поклопецот е elasticated на назад и може да се поместуваат по волја, погоден за 99% колички.Без разлика дали тоа е windy, дождливо, снежните, време, можете да ја користите.Само се одвиваат на ветер : маска, место на шетач, и го стави на еластичен дел од дршката.Тоа трае само неколку секунди и е многу едноставна.Features1. Практично опфаќа шетач од покривот до дното за максимален временски заштита.Лесно во и надвор од вашите бебе низ голем влез со двојна патент.Две соседни погодност џебови на задниот дел и вклучува преносна торбичка за лесно складирање и носат. 2. Универзална големина â€" Овој временски штитови одговара на повеќето колички (патување систем, joggers, pushchairs, buggys и колички), освен за двојно шетач. 3. Големи очи-заштитна, рефракција слободни 99% УВ заштита windows на три страни и лесно се повлече-up и се повлече надолу сонцето екран завеса за екстра заштита од сонце за бебе во внатрешноста на шетач.Две вентилација систем на двете страни. 4. види преку windows и голем капацитет за складирање торба.Постојат вентилација дупки на двете страни.Спецификација Материјал : Памук Боја : Црна Димензии : Универзална големина на Пакетот вклучува : 1 x Шетач Дожд Капак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Шетач Покрие Стандард Шетач Универзална Ева Транспарентен и Водоотпорен Погоден за Бебешките Колички Бебе

Универзална Големина : Нашата шетач дожд поклопецот е дизајниран да одговара на повеќето стандардни го�

DEN 2097.60