• Новак
Итни Рака Чудак Радио 4000mAh, AGPTEK Соларни Времето Радио Преносни со AM/FM/NOAA/Светло копче/СОС Аларм за Надворешна/Домаќинство Итни случаи, Носејќи Вреќа Вклучени

Итни Рака Чудак Радио 4000mAh, AGPTEK Соларни Времето Радио Преносни со AM/FM/NOAA/Светло копче/СОС Аларм за

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【4000m Ah Итни Напојување】На итни радио е изградена-во 4000m Ah заменливи & батерија li-на батерии и поддржува до 30 часа радио време и може да работи како моќ банка, обезбедување на итните моќ за вашите уреди.Тоа може да биде lifesaver во текот на урагани!. 【AM/FM/WB/NOAA Радио】Овој временски радио поддржува AM/FM/WB/NOAA станици може да емитува итни временските сигнали за вашиот области како што се урагани, торнада, и бури.Поддршка на СОС аларм функција, звукот е исклучително висока!. 【3 Режими за Светло со Сензор за Движење】Оваа чудак светло радио доаѓа со 3 режими(високо/ниско/високо и ниско зрак) за да се задоволат сите ваши потреби.Со Сензор за Движење, Кога прекинувачот е сврте кон AUTO, и читање светилка автоматски ќе го вклучите ако чувство на човечкото тело во рок од 3 метри!. 【Совршен за Подготвеност за Итни】Оваа итни времето радио за да ви помогне да добиете временски информации преку NOAA радио.Добар помошник за да живееме преку урагани, торнада, и snowstorm сезона како Dorian, Фиренца, Харви. 【Она што Ќе Добиете за】1*Итни Радио, 1* Полнење Кабел, 1* Приклучок, 1*Пакет Џеб, 1*Прирачник за Корисникот, и животниот век услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат