• Новак
D&D PowerDrive 445-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 445-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 236.40

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.06 фунти.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи). 445-5 M-15 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 445-5 M-15 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 17.52 445 Врвот Ширина 0.59 15 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат