• Новак
Врела Колба, 50мл - Borosilicate Стакло Круг на Дното, Тесен Врат (0.7 ID) - Eisco Лаборатории

Врела Колба, 50мл - Borosilicate Стакло Круг на Дното, Тесен Врат (0.7 ID) - Eisco Лаборатории

DEN 194.16

Достапност
Достапно за нарачка

Отворањето на колба е 0.7".На база дијаметар на колба е 2" и вкупната висина е 4.1".Матичните е 0.86" дијаметар и 2,1" долго.Ве молиме забелешка : овие рака разнесени со капацитет во предвид и вкупните димензии може да се разликува малку парче на парче.Рака разнесени премиум borosilicate 3.3 стакло со 30m L капацитет.Круг дното е дизајниран за употреба со врела или други слични задачи.Штандот поставен како LABSTANDSET може да се користи заедно со овој сет.Забелешка : сликите се за илустрации се само - објектот не можат да седат рамно на маса, бидејќи тоа е круг на дното.Топ рек машина за миење садови безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат