• Новак
Борбата против Целулитот Крем за Зацврстување Гел Ексклузивни Тело Третман + Вратот Затегнување Кревање V линија Серум се Намали Појавата на Двојно Брадата Лабава

Борбата против Целулитот Крем за Зацврстување Гел Ексклузивни Тело Третман + Вратот Затегнување Кревање V линија

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

РЕВОЛУЦИОНЕРНА ФОРМУЛАЦИЈА со најдобрите активни состојки, цели знаци на стареење, во зрела кожа, целулит, флеки, slackening, на тежината на густина и сувост, промовирање на младешки изглед на кожата и долгорочни затегнување ефект врз лицето V линија област.ВЕЛА КОНТУРА СЕРУМ.РЕШЕНИЕ ЗА : - Фини линии и брчки, - Двојно брадата, - Губење на цврстината и еластичноста, - тонот на кожата Нерамна.КОЈ Е ЗА : секој со Секој тип кожа во потрага за inimitably столетните кожата.ОНА што го ПРАВИ ТОА; Помага да се укине и sculpt деколте вилица и брадата, blur фини линии, мазни и нерамна тонот на кожата, намалување на доделување и двојно брадата.ВЕЛА ФОРМА RESCULPTING ГЕЛ.Силна Анти Целулит Акција олеснување на површина од ексклузивни формулација со Remoduline, Pepha-Тесни, Cafesilane.БРЗО ГО ПОДОБРУВА ИЗГЛЕДОТ на брчките набори да ви помогнеме да се ослободи од твојот турција вратот!Враќање на кожата еластичност и еластичност, оставајќи вратот и под брадата контури повеќе дефинирани за младешки изглед.Формата, фирмата, и тонот на вашиот лицето и телото се обликуваат со победа Anacis, Вела Комбо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Decollete Анти Расцеп Брчки Силикони Подлога, Транспарентни Вратот Навремено Мазнење Подлога, Обновливи Анти-Стареењето

Намалување на брчките : Ова градите навремено подлога помага во спречување и отстранување на вратот брч

DEN 206.16