• Новак
Возвишеност Хардвер 852638 Лак Високи Плоча со Coventry Knob Премин, Backset Големина: 2.75, Сатен Никел

Возвишеност Хардвер 852638 Лак Високи Плоча со Coventry Knob Премин, Backset Големина: 2.75, Сатен Никел

DEN 8460.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со цврсти, кован месинг за издржливост.Пред-прилог копчиња за брз и лесен за инсталација.Премин : идеален за плакари, ходници или во простории каде што нема механизам за заклучување е потребно.Комплетен сет за една врата (вклучува и двете страни) со 2-3/4" backset.Цел живот механички гаранција.На лак плоча, со својата доброто врвот крива состанок водопад работ, conveys на кротоста зголемува и со сила.Додавање на нашата Колекција од порцелан, копчиња, на Coventry црна порцелански knob има на столетните дизајн кој зрачи чиста шарм и стил.Сите возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат