• Новак
MiLocks DKK-02SN Затворен Електронски Touchpad Keyless Entry Заклучување на Вратата, Сатен Никел

MiLocks DKK-02SN Затворен Електронски Touchpad Keyless Entry Заклучување на Вратата, Сатен Никел

DEN 1122.72

Достапност
Достапно за нарачка

Keyless заклучување на вратата со електронски touchpad тастатурата влез.Ве молиме бидете сигурни дека конекцијата не е лабава; Натрапникот Аларм : да се Активира по 4 неуспешен обид.Директна замена за стандардна вратата копчиња.Безбедносниот код должина : од 2 до 8 цифри.Додадете до 6 корисник кодови за пристап.Мин Вратата Дебелина : 1 1/4 инчи,Max Вратата Дебелина : 1 7/8 инчи.Прилагодливи latch : 2-3/8-Инчен (60mm) или 2-3/4-Инчен (70mm).Боја : Сатен Никел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат