• Новак
6 Pack Атарот Вратата Knob Повлечете/Притисни Функцијата Една Страна Handleset Сатен Никел Заврши

6 Pack Атарот Вратата Knob Повлечете/Притисни Функцијата Една Страна Handleset Сатен Никел Заврши

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 6 Pack Половина Атарот Вратата Knob Сет, Брусен Никел.Совршен Дизајн : 6 Pack атарот вратата копчиња во сатенски никел заврши со класичен & современ дизајн, цврст столб безбедност болт за анти-машински заштита и поголема безбедност.Една Страна Атарот Рачки на вратите : Повлечете или Притисни Функција.Потврдете со ANSI Одделение 3. Реверзибилна & Стандардна Големина : Се Вклопува Или Десната Рака Или Левата Рака Врати.Издржливи & Преносни Сатен Никел Заврши Справи со Сет : Дизајнирани за да се надополни и конвенционалните и современите стил врати за комерцијални и станбени handleset апликации, челик монтажа плоча обезбеди сила, едноставно knob дизајн за лесно ракување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат