• Новак
Стандарден Мотор Производи DS173T Вратата Jamb Префрлате

Стандарден Мотор Производи DS173T Вратата Jamb Префрлате

DEN 84.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензија : 4.06 "L x 2.73" W x 2.07 " Х. Земја на Потекло : КИНА.Број на модел : DS173 T.Објектот Пакет Тежина : 0.61 фунти.Основана во 1919 и со кои се тргува на NYSE, Стандарден Мотор Производи, Inc., (SMP) е водечка независна производител, дистрибутер, и продажби на замена на делови за моторни возила во автомобилски резервни индустрија, со дополнителен фокус на тешка должност, индустриска опрема и оригинална опрема пазари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат