• Новак
Премиер-Линија MP4019-2 Врата Гледачот, 160 Степени, 1/2-Инчен Дијаметар, Полиран Месинг, Пакување од 2, 2 Дел

Премиер-Линија MP4019-2 Врата Гледачот, 160 Степени, 1/2-Инчен Дијаметар, Полиран Месинг, Пакување од 2, 2

DEN 195.12

Достапност
Достапно за нарачка

Солидна месинг во 1/2.дијаметар домување.Бара во 1/2.дијаметар инсталација дупка, со цел да се инсталирате на 1-5/16 во.да 2-1/8 во.дебела врати.Пластични леќи.Лесно да се инсталира.Овие врата гледачите се изградени од цврст месинг куќишта, и тие доаѓаат во полиран месинг заврши.Леќи на овие гледачи функција на 160 степени агол на гледање, и тоа може да биде инсталиран на вратите од 1-5/16 во.дебел да 2-1/8 во.дебели, со задолжително во 1/2.дијаметар дупка за инсталација на гледачот.Овие врата гледачите се дизајнирани да обезбедат сигурност кога влезните врати се отвори за вентилација и посетители.Тие се идеални за ден или ноќ гледање со (соодветна надворешно осветлување), тие се лесно да се инсталира и се користи од страна на многу.Внатре гледачот опфаќа се исто така достапни од производителот (не се вклучени со оваа точка), кои се дизајнирани за да се спречи обратна видливост преку врата гледачите зголемување на безбедноста и приватноста на вашиот дом.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WSZJJ LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна

Материјал : ABS инженеринг пластика; агол на гледање, 90°.Внатрешна единица : 58*13mm; погоден вратата дебелина

DEN 5083.44