• Новак
Дигитални Врата Гледачот 3.5-инчен Паметни Визуелна Peephole Фото и Видео Електронски Вратата Не се Наруши Функцијата за Видео Врата (Боја : Црна, Големина : 12X9.5X1.4CM)

Дигитални Врата Гледачот 3.5-инчен Паметни Визуелна Peephole Фото и Видео Електронски Вратата Не се Наруши

DEN 1053.60

Достапност
Достапно за нарачка

Притиснете видео копчето постојано и тоа ќе го стопирате снимањето.Со широк агол леќа ви обезбедува со широко поле на гледање, кои ги покриваат речиси целиот надворешната средина. 7 батерии)Датум и време : датум и време на фотографијата или видеото, ако го изберат таква функција.Со ноќно функција, LED ќе се вклучи и автоматски осветлување.Видео снимање : Притиснете го видео копчето и уредот ќе снимите видео.Со затворен единица, можете да ги следите надворешните услови.Барел дијаметар : 14-55 MMDoor дебелина : 35-100mm Product големина : 120 * 95 * 14 MMScreen : 3,5-инчен TFT LCD екран е супер светло, лесно да се инсталира и operate Sensor : 300,000 пиксели CMOS дигитална слика sensor View агол : 120 степен широк angle The пакетот вклучува : 1* видео врата. 32 GBThe "Не Вознемирувај" врата нема да ѕвони, ако ја одберете оваа функција, на вратата ќе не прстен.Безбедност Преку Визија - внатрешна 7-инчен колор монитор и надворешна врата со интегрирана HD видео камера осигурува што и двете може да се види и да се разговара со сите посетители.Енергија-заштеда на дизајн,ниска потрошувачка на енергија,долг време на мирување,погоден за сите видови на материјал анти-кражба врати,композитни врати,стаклени врати,челик врати. 24-часовен безбедносен надзор за да се заштити вас и вашето семејство околу часовникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WSZJJ LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна

Материјал : ABS инженеринг пластика; агол на гледање, 90°.Внатрешна единица : 58*13mm; погоден вратата дебелина

DEN 5083.44