• Новак
ZZKDBS Нови 2.4 LCD Екран Вратата Камера Гледачот Електронски Фото Снимањето Ноќ Peephole Дигитална Камера 90 степени Вратата Око Врата

ZZKDBS Нови 2.4 LCD Екран Вратата Камера Гледачот Електронски Фото Снимањето Ноќ Peephole Дигитална Камера

DEN 1015.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. Овој дигитален peephole гледачот е идеален за вашиот дом надзор. 2. 2.4 инчен LCD Екран и 120degree широк агол леќа, можете да проверите кои посетителот е. 3. Вие не треба да се грижите за што недостасува било посетителите кога сте надвор, бидејќи овој производ може да се земе фото снимањето!. 4. 2 парчиња IR Led диоди за ноќно гледање употреба. 5. Вграден-во цикличниот чување (во уредот). 1. Овој дигитален peephole гледачот е идеален за вашиот дом надзор.2. 2.4 инчен LCD Екран и 120degree широк агол леќа, можете да проверите кои посетителот е.3. Вие не треба да се грижите за што недостасува било посетителите кога сте надвор, бидејќи овој производ може да се земе фото снимањето!4. 2 парчиња IR Led диоди за ноќно гледање употреба.5. Вграден-во цикличниот чување (во уредот)Екран : 2.4 инчен LCD Screen Camera : 0.3 Pixel Angle : 90 степени Леќа view Recording : Земете Фото Снимање со doorbel IR Ноќ Визија : Поддршка(2 парчиња IR Led диоди)Моќ : 600m Ah li-battery Memory : Вграден-во цикличниот чување (во уредот)Јазици : English Door дебелина : 35-120mm Вратата дупка со дијаметар : 14-28mm Product Големина : Затворен дел : 80*80*16mm Outdoor дел : 50*50*13mm Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WSZJJ LCD Екран во Боја Дигитални Врата 90 степени Вратата Око Врата Електронски Вратата Камера Гледачот Надворешна

Материјал : ABS инженеринг пластика; агол на гледање, 90°.Внатрешна единица : 58*13mm; погоден вратата дебелина

DEN 5083.44