• Новак
LCN SEM7810E050DKB SEM7810-E050 695 Темно Бронзена Проширување, 1/2

LCN SEM7810E050DKB SEM7810-E050 695 Темно Бронзена Проширување, 1/2

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произведен во сад.Пакет Димензии : 1" L x 1" W x 1" H. Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произведен во сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратата Поблиску,Алуминиум,Nonhanded Врата Заклучување на Вратата Стоп Вратата Затка Дом Вратата Издржам Вратата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15847.92

Генерички Автоматска Врата Поблиску Прилагодливи Пролет Хидраулични Врата Поблиску за Насловна& Комерцијална

задржете ја отворите вратата поблиску Компактна големина и лесен во тежина, тоа нема да заземаат многу �

DEN 472.56