• Новак
Вратата Гром Прозорец Вратата Безбедност Повлече Прстен Пролет Отскокнување Вратата Гром Алуминиум Latch Бела Едноставна и Издржливи Инсталација (Боја : Бела)

Вратата Гром Прозорец Вратата Безбедност Повлече Прстен Пролет Отскокнување Вратата Гром Алуминиум Latch Бела

DEN 1437.60

Достапност
Достапно за нарачка

Бела боја.Материјал : Алуминиум.Алуминиум автоматска врата завртки, пролет натоварени, се повлече прстен отскокнување, лесно да се инсталира.Вратата завртки може да ја подобри безбедноста на врати и прозорци.Добра замена, може да го замените стариот или оштетени.Прозорецот Вратата Безбедност Повлече Прстен Пролет Отскокнување Вратата Гром Алуминиум Latch White White color Material : Aluminumfeature : Алуминиум автоматска врата завртки, пролет натоварени, се повлече прстен отскокнување, лесно да се install Door завртки може да ја подобри безбедноста на вратите и windows Good замена, може да го замените стариот или damaged Package се Вклучени : 1 самостојно затворање latch bolt4 screws Please дозволите 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид БЛАГОДАРАМ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратата Поблиску,Алуминиум,Nonhanded Врата Заклучување на Вратата Стоп Вратата Затка Дом Вратата Издржам Вратата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 15847.92

YAZHUANG8 Солидна Тешки Автоматска Врата Поблиску - Комерцијални Одделение Хидраулични Управувана - за Резиденцијални/Комерцијални

1 Оваа Хидраулични Вратата Поблиску , хидраулични управувани, целосно автоматско затворање, брзо се при�

DEN 1663.20