• Новак
GC Америка 250306 #30D Перфорирани Полица Spacer Лента (Пакет на 72)

GC Америка 250306 30D Перфорирани Полица Spacer Лента (Пакет на 72)

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка

За еднократна употреба.Силна, цврста пластика.Единствена, цик-цак spacer.Anatomically дизајнирани.Perforate стил/солидна стил.Опис на производот советот на ЕВРОПА Spacer за Еднократна употреба Коцки (со единствена цик-цак spacer бар дизајниран во occlusal површина) ви овозможува да седиште натоварени впечаток коцки до точната длабочина, време по време.Дизајниран во различни големини, овие впечаток коцки се достапни во било перфорирани или цврсти стилови за да се приспособат на мнозинството на приоритетни техники.Контакт Информации За Производителот 800-323-7063.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60