• Новак
Стоматолошки Пластични Расположливиот Впечаток Коцки Перфорирани Autoclavable Избрани (10 Парчиња)

Стоматолошки Пластични Расположливиот Впечаток Коцки Перфорирани Autoclavable Избрани (10 Парчиња)

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува една од 10 големини, Избрани Впечаток Коцки.Autoclavable, за повеќе употреби, можат да го издржат повторна употреба без дисторзија.Occlusal површини линии се одржи простор и да се заштити против залак преку материјал впечаток.Произведени со трајни големо влијание смола.Произведено во САД.Autoclavable Стоматолошки за Еднократна употреба Впечаток Коцки Избрани Вклучува една од 10 големини, Избрани Впечаток Коцки #1 Горниот Големи, #2 Пониски Големи #3 Горниот Среден, #4 Долниот Среден #5 Горниот дел на Мали, #6 Пониска Мали #7 Делумно Горниот Десен/Долниот Лев, #8 Делумно Горниот Лев /Долниот Десен #9 Педијатрија Предниот Горен, #10 Педијатрија Предниот Долен Autoclavable, еднократно, во можност да го издржат повторна употреба без нарушување Occlusal површини линии се одржи простор и да се заштити против залак преку материјал впечаток Произведени со трајни големо влијание смола Направен во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60