• Новак
Liyeehao Заби Коцки, Висока Температура од Нерѓосувачки Челик со Висок Притисок Дезинфекција Погодно Стоматолошки Коцки, Лесен за Чистење за Стоматолошка Клиника Нас?

Liyeehao Заби Коцки, Висока Температура од Нерѓосувачки Челик со Висок Притисок Дезинфекција Погодно Стоматолошки

DEN 539.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти.Создавање на забен екипа е удобен и лесен.Усвојува pasteurization, висока температура и висок притисок дезинфекција.Погоден за потребите на различни луѓе.Може да се користи последователно по дезинфекција.Опис : Лесен за ракување, лесно да се чисти.Стоматолошката фрлија лента е најдобар избор за стоматолошка клиника и болница.Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти.Усвојува pasteurization, висока температура и висок притисок дезинфекција.Може да се користи последователно по дезинфекција.Создавање на забен екипа е удобен и лесен.Погоден за потребите на различни луѓе.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 6pcs(1 пар големи , 1 пар средината, 1 пар мали) Тежина : 195g(прибл.) Пакетот Вклучува : 6 x Стоматолошки Коцки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60