• Новак
Океанот Водолија Впечаток Коцки за Еднократна употреба Пластични Autoclavable Перфорирани Впечаток Тави Поставете 10 КОМПЈУТЕРИ(Сина)

Океанот Водолија Впечаток Коцки за Еднократна употреба Пластични Autoclavable Перфорирани Впечаток Тави Поставете

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погодна за секој вид на материјал кој се користи за впечатоци.Autoclavable за повторна употреба,може да се загрева за да 121 степен centigrade.Гарантира издржливост за да им помогне во формирање на стоматолошки впечатоци - Отстранување е направен чисти и лесно благодарение на неговата тесна-зафат се справи.Дизајн на анатомија,мазна површина за најдобрите удобност на пациентот.Задржува впечаток конзистентност и го чува од се misshapen.Пакување : 10 парчиња/кутија(целосна големина) Види повеќе детали за производот.Спецификација : 100% нов и висок квалитет Совршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошки Уникатно дизајн.цврсти и издржливи Материјали : Пластика, Пакување Листа : 10 PCS Функција : Компатибилен со ладна стерилизација и на автоклав, Тежина : 140g.

Спецификацијата

100% new and high quality :
Perfect tools specially designed for Dental :
Uniquely design.sturdy and durable :
Material:
Plastic
Packing List:
10PCS
Function:
Compatible with the cold sterilization and the
autoclave :
Weight:
140g

Со стоката дадена додека купуваат

Liyeehao Заби Коцки, Висока Температура од Нерѓосувачки Челик со Висок Притисок Дезинфекција Погодно Стоматолошки

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти.Создавање на забен екипа е удобен и лесен.

DEN 539.76

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60