• Новак
G. S Стоматолошки Ortho Впечаток Коцки AUTOCLAVABLE 6 КОМПЈУТЕРИ/Set Протеза Инструменти

G. S Стоматолошки Ortho Впечаток Коцки AUTOCLAVABLE 6 КОМПЈУТЕРИ/Set Протеза Инструменти

DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ORTHO ВПЕЧАТОК КОЦКИ AUTOCLAVABLE 6 КОМПЈУТЕРИ/SET ПРОТЕЗА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ORTHO ВПЕЧАТОК КОЦКИ AUTOCLAVABLE 6 КОМПЈУТЕРИ/SET ПРОТЕЗА ИНСТРУМЕНТИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60

Liyeehao Заби Коцки, Висока Температура од Нерѓосувачки Челик со Висок Притисок Дезинфекција Погодно Стоматолошки

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти.Создавање на забен екипа е удобен и лесен.

DEN 539.76