• Новак
OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни, Ni-Месинг, L ПОНИСКА, TBWLL, 5 компјутери

OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни, Ni-Месинг, L ПОНИСКА, TBWLL, 5 компјутери

DEN 1846.80

Достапност
Достапно за нарачка

Никел Месинг материјал.Не Магнетни Коцки.Autoclavable на 135 степени Centigrade.Совршено дизајнирани OSUNG Стоматолошки Впечаток Послужавник, Редовни, Ni-Месинг, L ПОНИСКИ.Autoclavable 132 степени centigrade.Ние нудиме целосен спектар на премиум квалитет OSUNG стоматолошки инструменти.Контактирајте со продавачот ако различна количина е потребна за оваа точка.Објектот може да се се меша и се исти со слични предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Аро

DEN 1545.60

Liyeehao Заби Коцки, Висока Температура од Нерѓосувачки Челик со Висок Притисок Дезинфекција Погодно Стоматолошки

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, лесно да се чисти.Создавање на забен екипа е удобен и лесен.

DEN 539.76