• Новак
Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема ретро бакар боја)

Складирање Фах Голема Свеќа Алатка Организатор Исклучителна Плочи Ароматерапијата Послужавник за Десктоп Табела(Голема

DEN 1545.60

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.Во прилог да се биде Ароматерапијата послужавник и свеќа алатка, тоа исто така може да се користи за чување на сушено овошје, закуски и мали предмети.Огледало полиран третман, сите не ' рѓосувачки челик, добра рака се чувствуваат.Криви фах дизајниран, со мали димензии, лесен за чување.Може да се користи како складирање коцки, плочи, десктоп декорација, итн.Функција : 1. Може да се користи како складирање коцки, плочи, десктоп декорација, итн.2. Во прилог да се биде Ароматерапијата послужавник и свеќа алатка, тоа исто така може да се користи за чување на сушено овошје, закуски и мали предмети.3. Едноставен и дарежлив, мазни линии, исклучителна позлата процес, добра светлина.4. Огледало полиран третман, сите не ' рѓосувачки челик, добра рака се чувствуваат.5. Криви фах дизајниран, со мали димензии, лесен за чување.6. Мазна шасија, полиран, направена во повеќе процеси.Спецификации : Предмет Тип : Свеќа Алатка Tray Material : 430 нерѓосувачки steel Size : Прибл. 23 x 9.5 cm / 9.1 x 3.7 in Optional Боја : Црна, Сребрена, Златна, Розово Злато, Бронза, Ретро Црвено Copper Package Листа : 1 x Tray Note : ве Молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат