• Новак
Harilla 2 парчиња Шега Очила за Вечер Партија Костим Вештачки + Вештачки Очи

Harilla 2 парчиња Шега Очила за Вечер Партија Костим Вештачки + Вештачки Очи

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% бренд и висок квалитет.Погоден за ноќта на вештерките партија,глупав кловн костум,страшно фенси облека костими,денот на мртвите,партиски реквизити,партија шега,Шега трик додаток,кога партијата dicky реквизити и девојки ноќ надвор.Материјал : Пластика.Googly очи смешно шега замолчени очила на извори со светат во темница лажни песјаци.На надвор очи очила,намалувањето на окото galsses,пролет окото galsses,крв око топки очила и светат во темница лажни песјаци ќе донесе многу забава и смеа за вас и вашите пријатели.Опис : - Материјал : Пластика - 100% бренд и висок квалитет. - Googly очи смешно шега замолчени очила на извори со светат во темница лажни песјаци. - Аут очи очила,намалувањето на окото galsses,пролет окото galsses,крв око топки очила и светат во темница лажни песјаци ќе донесе многу забава и смеа за вас и вашите пријатели. - Погоден за ноќта на вештерките партија,глупав кловн костум,страшно фенси облека костими,денот на мртвите,партиски реквизити,партија шега,Шега трик додаток,кога партијата dicky реквизити и девојки ноќ надвор.Големина на Табела : Големина на fang : Прибл. 5.3 x 4 x 2cm/2.09 x 1.57 x 0.79 инч.Големина на чаша : Прибл.12 x 4 x 3.5 cm/4.72 x 1.57 x 1.38 инч.Пакетот Вклучува : 2 Парче Eyeglasses2 Парче Лажни Fangs Note : Големина може да бидат малку различни ,ве молиме овозможи на мали мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат