• Новак
RAM меморија Месеци Двоен Приклучок за Рака со Двојна Проширување и Топката Адаптер RAM меморија-Б-201-201U-C Компатибилен со RAM меморија Б Големина 1 Компоненти

RAM меморија Месеци Двоен Приклучок за Рака со Двојна Проширување и Топката Адаптер RAM меморија-Б-201-201U-C

DEN 1223.76

Достапност
Достапно за нарачка

RAM меморија нуди различни продуктната линија која е заштитена со повеќе од 100 патенти издадени со повеќе од 60 патенти во тек.RAM меморија топката и грло месеци функција дизајн се врти околу еластомер гумена топка.Вградување не се лизга функција како и шок и вибрации dampening, нашата често имитиран но никогаш не се удвои монтажа решенија се навистина еден од еден вид, како и подобрување на секоја апликација тие се користи во.Користење на најдобрите собранието хардвер, трајни композити, челик, нерѓосувачки челик, гума и алуминиумски, нашите монтажа бази и заврши колекции се произведени во САД да се изврши над очекувањата и да останат ефективни.RAM меморија стои Круг-А-Монтажа и беше воведена во 1995 година. Далеку најголем иновативен производ линија од ваков вид, RAM меморија, продолжува да се развива во еден од најбараните модни додатоци за електроника.RAM меморија производи мора брзо да стане суштински монтажа компонента за широк спектар на апликации вклучувајќи солиден возило, индустриски, воена и одбрана, материјал ракување, како и било која апликација бараат стабилна монтажа решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIDIAN Мотоцикл Модифицирани GPS Навигација Заградата Планината Паметен Телефон Носителот Стојат Поддршка Плоча

Материјал : 100% сосема нов.CNC изработени од hight квалитетот на 304 Нерѓосувачки челик за зголемена цврстина �

DEN 602.40

Gojiny Велосипед Планината Налепница, Велосипед Велосипед Телефонот Назад Држачот Налепница Компјутер Планината

Изградена од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите.Налепница може да носат гол�

DEN 2145.60

Ramtech Автомобил Камион GPS & Таблета Шофершајбната Планината, Вшмукување Чаша Носителот со Прилагодливи Заградата

Сосема нов и висок квалитет на прилагодливи Автомобил Шофершајбната Планината + 90mm Цртичка Планината 3 M

DEN 431.76