• Новак
VICTORCAR 2 Пакет Прилагодливи Милениче сигурносен Појас Мултифункционален Куче Автомобил Појаси Безбедност Автомобил Возилото се Подигнат сигурносен Појас Tether Пово?

VICTORCAR 2 Пакет Прилагодливи Милениче сигурносен Појас Мултифункционален Куче Автомобил Појаси Безбедност

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на најлон ткаенина, со метални вртливата snap и тока.Чувајте ги вашите миленичиња безбедно ограничени и безбедна во возилото кога возите.Прилагодлива Големина : должината на сигурносен појас, може да се прилагоди од 22 до 29 инчи, им овозможува на вашето куче да седат, стојат или легнете удобно во автомобил.Удобно Еластична Bungee : еластичен bungee баферот на куче автомобил seatbelt помага да се апсорбира одеднаш кочница или остра кривина шок совршено, заштити вашето куче од гушење ризик.Широко се користи : Овој сигурносен појас придава лесно за вашето домашно милениче се подигнат.Работи со кучиња, мачки или други животни кои можат да носат темперамент.Погоден за повеќето возила.Известување : На јазичето на сигурносен појас клипот е на пазарот стандардна ширина 0.83 инчен(2cm), ве молиме проверете ја вашата тока големина и компатибилност пред да ги купите, како и. - Чувајте ги вашите миленичиња безбедно ограничени и безбедна во возилото за време на возењето - Прилагодлив врвка која овозможува домашно милениче да седат, легнете или стојат удобно - Целосно прилагодливи и attachable на сите возила' сигурносен појас кутиите на двата краја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Активни Миленичиња Куче Seatbelt, Прилагодлив Безбедност Куче Седиште за во Автомобил Темперамент, Куче сигурносен

Им ДАДЕ на ВАШИОТ ВИРШЛА СЛОБОДАТА ТОА го ЗАСЛУЖУВААТ на Вашето домашно милениче заслужува само најдоб

DEN 215.04

Б-УДОБНОСТ Куче Автомобил сигурносен Појас, Расклопна Сад, Фризби Играчка - сè на Едно домашно Милениче Патување

ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА сигурносен ПОЈАС : миленичиња seatbelt со прилагодливи рака и супериорен тока (нема д

DEN 191.76