• Новак
3.7 V 2000mA оган Опрема Локатор Убавина Инструмент Вода Надополнување Инструмент за Напојување 6050553.7 V 2000毫安消防设备定位仪 美容仪 补水仪 电源605055

3.7 V 2000mA оган Опрема Локатор Убавина Инструмент Вода Надополнување Инструмент за Напојување 6050553.7 V

DEN 1315.20

Достапност
Достапно за нарачка

质量保障,обезбедување на Квалитет. 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга. 专业的技术,专业的服务,Професионални технологија, професионална услуга. 包装精美,完整,Убаво спакуван и заврши. 有问题请联系我们,100% 帮助你解决问题,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, 933% помогне да се реши проблемот.Полнење на струјата : 1 сертификација на производи : CE КС Број на циклуси : 500 Полнење температурата на работа : Батерија тип : литиум полимер батерија Максимален непрекинат полнење на струјата : Анти фалсификување Код : Номинален напон : 3.7 Комбинација на владата : 1s1p Надворешното пакување големина : Батеријата капа : Номинален капацитет : 2000m Ah Празнење напон : Максимум континуирана испуштање струја : тип на Производ : медиум зголемување, ултра-висок зголемување, други, ниско ниво на зголемување, висока зголемување рок на траење : 1 година Хемиски тип : температура на Чување : 25 ℃ Испуштање струја : Заштита функција : со доплата на испуштање на заштита Тежина : 35 Месечна само празнење стапка : Обем на употреба : позиционирање инструмент, убавина инструмент, вода обновување инструмент за Полнење напон : 4.2 V ± 0.1 V Производ големина : 6 * 50 * 55 Серија : Нула : само Спецификација и модел : 605055 Празнење температурата на работа : Увоз : нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат