• Новак
1997 97 Chevy Cavalier Z24 Претпазливост Топење Асфалт Знак - 12 x 18 Инчи

1997 97 Chevy Cavalier Z24 Претпазливост Топење Асфалт Знак - 12 x 18 Инчи

DEN 910.80

Достапност
Достапно за нарачка

12 x 18 Инчи, Алуминиум Сосема Нов Знак.Predrilled за Бесење.Заоблени Ќошиња.Одличен Подарок Идеја.Изберете пријавете се за да го додадете текст за вашиот автомобил модел и година.Сопствен текст може да бидат испратени до нас преку е-маил. 1997 97 CHEVY CAVALIER Z24 Претпазливост Топење Асфалт Знак 12 x 18 Инчи, А СОСЕМА НОВ ЗНАК!!Сите наши паркинг знаци се направени на премиум материјали.Знакот е направен од алуминиум и никогаш нема да рѓа обезбедување години на уживање во затворени простории и на отворено.Нема Евтина пластика.Ова е мора да има за секој автомобил ентузијаст и ќе изгледа одлично во предниот дел на вашето возење во автомобил и да се покаже или во вашата гаража, бар, подрум или канцеларија. **General Motors трговски Марки се користат под лиценца На Lizton Знак Продавница.Сите слики, информации за производот дизајни се лиценцирани имот и било каков обид да се дуплираат или копија ќе резултира во обвинителството и парични казни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат