• Новак
за Scania 3 Серија 4x2 TAUTLINER Приколка 01-2714 1/50 DIECAST Модел Камион

за Scania 3 Серија 4x2 TAUTLINER Приколка 01-2714 1/50 DIECAST Модел Камион

DEN 10115.28

Достапност
Достапно за нарачка

1 : 50 Скала Камион.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Нов со package Scale?1/50 готовиот модел и е подготвен да displayed Material : Метал & Пластични во детали Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+ .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца Вози-На Багер Булдожер 6V Батеријата Напојува Копач w/Педалата Контроли,Притисни Кофа,Висока/Ниска Брзина,

БЕЗБЕДНОСТА s играчка производи.Телото на овој внимателно стокмено деца велосипед е направен од PP суров

DEN 1103.76