• Новак
Oacvien Големи Воздух Fryer, 9.8 Qt Воздух Fryers, 9 во 1 XL Воздух Fryer Рерна, Airfryer Oilless Шпорет со LCD екран осетлив на допир, Темп и Време Контрола за печено месо, Bakes, Одмрзнување, Dehydra

Oacvien Големи Воздух Fryer, 9.8 Qt Воздух Fryers, 9 во 1 XL Воздух Fryer Рерна, Airfryer Oilless Шпорет со

DEN 3119.28

Достапност
Достапно за нарачка

Готвење е всушност и не е толку тешко како што мислат, и почетници може лесно да го совладате.Ве молиме контактирајте со нас за прашања во врска со производот, ние ќе ви одговори од вас и да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.Внатрешниот ѕид на fryer и пржење кошница е направен од не-стап слој., и тоа е издржлив.На монтажни делови може да се мијат во машина за миење садови, и работата е едноставна и лесно да се чисти.Да споделувате со семејството и пријателите. ????【Големи Воздух Fryer】xl воздух fryer со капацитет од 9.Некои состојки мора да се разнишаат или предадени за време на готвење процес.За мирис, сите апарати за дома ќе имаат малку мирис на почетокот на употреба, и таа ќе исчезне по неколку пати на употреба.Стави маринирана состојки во тенџере, се постави соодветната температура и време според личниот вкус, а потоа чекаат на храна да биде надвор од садот.На freidora де aire има меморија функција и може да продолжи да се готви без readjusting тоа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Бидејќи секој има поинакво разбирање на мирисот, немојте да се грижите за тоа. ????【Лесен за Употреба】LCD дисплеј икони, функцијата на копчињата се јасно видливи, се стави во пред-маринирана состојки, и да се започне гастрономски патување со едно копче.8 quarts може да се задоволат дневните диететски потреби на едно семејство. ????【Живот Техничка Поддршка】 Благодарение на секој клиент кој верува и ги поддржува нас, и е подготвена да ви обезбеди со 1 година гаранција и сервис и техничка поддршка.На airfryer помина ETL безбедност сертификација и е BPA-free.Компактен дизајн не заземаат кујна простор.Можете да го изберете вашиот омилен состојки да се стави во airfryer, и потоа да го изберете соодветниот време и температура (1-60 мин / 180℉-400℉ Спектар Прилагодливи, Користете напон 120 V), само допир на копче. ????【Помалку Масло и Ниско ниво на Калории】воздухот fryer xl усвојување на 360° топла воздушна циркулација технологија, што е еднакво се загрева, и печени храна е хрупкави и сочни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат