• Новак
Ангажирање Њујорк Централна Спремен-за-Игра во Собата, Батерија Напојува Модел Воз во Собата со Далечинско

Ангажирање Њујорк Централна Спремен-за-Игра во Собата, Батерија Напојува Модел Воз во Собата со Далечинско

DEN 30.00

Достапност
Достапно за нарачка

На ЛОКОМОТИВА SHOWSTOPPER – Проверка на луксузен Њујорк Централна Спремен-за-Игра воз поставите; Овој исконски модел воз го прави голем дар за деца и обука на хобисти.СЕТ ВКЛУЧУВА – Батерија-погон дизел локомотива; Boxcar, резервоарот автомобил и caboose; 24 криви и 8 директно пластични песна парчиња; User-friendly далечински управувач.ВОЗ СЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ – Battery powered; Автентични возови звуци, вклучувајќи бел и свирче; Работни светла.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ – 50" x 73" Спремен-за-Игра песна; Оваа група не е компатибилен со Ангажирање G Колосек или било кој друг G Мерач песна системи.БАТЕРИЈАТА БАРАЊА - Бара шест В ќелија батерии да работат воз; Бара три AAA батерии да работат далечински управувач; Батерии не се вклучени со купување на воз во собата.Батеријата-Погон дизел локомотива.Boxcar.Резервоарот Автомобил.Caboose. 24 криви и 8 директно пластични песна парчиња.РК Далечински Управувач.Автентични воз звуци, вклучувајќи рог и свирче.Работни светла.Бара 6 В ќелија батерии (не се вклучени).ПЕСНА : . 50" x 73" овална на Готови-за-Игра песна.Дизајниран за лесна употреба.Јасно означени копчиња овозможи да се обучуваат за да се оди напред и рикверц, звук свирче, и активирајте ја рог.Бара 3 AAA батерии (не се вклучени).Големина : Подготвен да Игра во Собата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат