• Новак
Дрвени Тула Мост, 2 Парчиња - Играчка Воз Песна Додаток - Железнички Проширување Додатоци Компатибилни со Сите Поголеми Играчка Возови - Хоби, Игри, и Маса Активности

Дрвени Тула Мост, 2 Парчиња - Играчка Воз Песна Додаток - Железнички Проширување Додатоци Компатибилни со Сите

DEN 405.36

Достапност
Достапно за нарачка

ТРЕБА ЛИФТ? : Додадете малку кота на вашиот дрвени воз лента со алатки.ЕКСТРА ЅВОНА & СВИРКИ : Мерење 18" долго, оваа класична црвена тула мост прави луксузни централен за вашата омилена песна распоред.БЕЗБЕДНО и ЗДРАВ : Нашата еден-парче изградба елиминира поврзување штипки дека може да стане лабава и сегашноста гушење опасности.ЗДРАВО ЦВРСТО ДРВО : Секое парче е намален од целиот lotus и буковата, не МЕДИЈАПАН или plywoodsбез лепила!Целото извор на почетокот на истражување и на вебсајтот за љубопитни умови.ИГРА ДОБРО СО ДРУГИТЕ : Додавање на вашите лични талент за пред-изграден воз поставува од било други големи бренд, или да изгради своја сопствена градот со додавање на дрвени возила, бројки и знаци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат