• Новак
SDENSHI Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Шанса Жешка Бикини Depilatory Пелети Пакет 1000g - Роуз

SDENSHI Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Шанса Жешка Бикини Depilatory Пелети Пакет 1000g - Роуз

DEN 2095.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нема болка,не-алергиски и брз ефект.Совршен за depilatory и не ленти потребен.Може да откине восок од вашата кожа, директно со рака по восок е ладно и станува тешко.Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време.Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашето здравје.Лесно операција,вие само треба повеќе восок грејач тенџере,и шпатула за да се применуваат на восок на вашата косата.Опис : - Совршени за depilatory и не ленти потребен.Може да откине восок fromyour кожата директно со рака по восок е ладно и станува тешко. - Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашето здравје. - Лесна работа,вие треба само повеќе восок грејач тенџере,и шпатула за да се применуваат на восок на вашата косата. - Нема болка,не-алергиски и брз ефект. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време.Спецификација : - Материјал : Восок - Тежина : 1000g Package Вклучува : 1 пакет depilatory восок грав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чејс Восок Тврд Восок Монистра,Професионални Бисер Восок - Лента Слободни Восок Грав за Коса Отстранување Восок

Восок Монистра Комплет Вклучува : 5 вреќи повеќе формули тврд восок монистра (3.5 оз.секој),лаванда,чокола

DEN 429.36

Бразилецот Тело Тврд Восок Природни со Мед и Восок 14 oz Може Коса Отстранување Восок Калај Професионална Употреба

★ DEPIMIEL ТВРД ВОСОК : е за телото, Рацете, Нозете и лицето, дури и екстремни бикини шанса или нежни области..

DEN 1199.76