• Новак
Bonarty 500g/торба Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Шанса Тело Бикини Depilatory на Пелети - Зелен Чај Вкус, како што е опишано

Bonarty 500g/торба Тврд Восок Грав Отстранување на Влакна Шанса Тело Бикини Depilatory на Пелети - Зелен Чај

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за depilatory и не ленти потребен.Може да откине восок од вашата кожа, директно со рака по восок е ладно и станува тешко.Лесно операција,вие само треба повеќе восок грејач тенџере,и шпатула за да се применуваат на восок на вашата косата.Нема болка,не-алергиски и брз ефект.Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашето здравје.Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време.Големина : како што е опишано | Боја : Зелен Чај Вкус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чејс Восок Тврд Восок Монистра,Професионални Бисер Восок - Лента Слободни Восок Грав за Коса Отстранување Восок

Восок Монистра Комплет Вклучува : 5 вреќи повеќе формули тврд восок монистра (3.5 оз.секој),лаванда,чокола

DEN 429.36

Бразилецот Тело Тврд Восок Природни со Мед и Восок 14 oz Може Коса Отстранување Восок Калај Професионална Употреба

★ DEPIMIEL ТВРД ВОСОК : е за телото, Рацете, Нозете и лицето, дури и екстремни бикини шанса или нежни области

DEN 1199.76