• Новак
ZPEE Пет Керамички Сад Покрена Мачка Куче Чаши со Железо Застане Не Истури Двојно Чаши Покачена Мачка Храна Вода Сад за Голема Мачка Кучиња,27.05 Оз Не се Лизга милениче

ZPEE Пет Керамички Сад Покрена Мачка Куче Чаши со Железо Застане Не Истури Двојно Чаши Покачена Мачка Храна

DEN 585.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се Чисти - керамичка чаша е монтажни ,лесно да се отстрани за чистење и чувајте го на чиста и тоа исто така може да биде лесно да се додава со храна или вода.Двојно Сад Дизајн - Едно куче сад за храна и за вода, Секоја керамички мачка сад има Уникатна Железо стојат, подигање на јадења поблиску до вашето домашно милениче за поудобно јадење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Chunling Покачена Мачка Сад, Заштита на домашно Милениче ' Рбет Навалена Покачена Лесно да се Чисти Стрес Слободни

ја спречува повраќање На покачена мачка сад се стави мачки устата на соодветна позиција во однос на неј�

DEN 263.28

Мачка Покачена Двојно Транспарентна Пластика Сад, Храна За Миленичиња Вода Фидер Сад, 15° Поместување Симпатична

што е повеќе трајни и стабилни кога го користите, антипропадна подлога дизајн, спречува да се лизга и ис�

DEN 239.76

Домашно Милениче Сад Керамички Сад Покрена Куче Сад Покачена Сад Храна За Миленичиња Вода Фидер Јадења Хранење

Ова куче бавно фидер се направени од Храна Одделение и материјални, Нетоксични и Мирис слободни, Лесно д

DEN 959.76