• Новак
Памук Конец 1pcs 50g Жолта Боја на Волна, Влакна Roving за Felting Занаетчиски DIY Врти Влакна Работа за Шиење Занаети Материјал (Боја : 11 50g)

Памук Конец 1pcs 50g Жолта Боја на Волна, Влакна Roving за Felting Занаетчиски DIY Врти Влакна Работа за Шиење

DEN 1831.20

Достапност
Достапно за нарачка

Specification Color : 10 Жолта Colors Material : Wool Weight : 50g Package : 1pcs 50g Волна Fibre Notes1.Конец за Плетење, Капчиња, Везови и правење Tablecloths, Маса Душеци, Завеси и Перници итн., можете да го стори тоа со семејството и пријателите, уживаат во забавата на DIY, или, како еден од добри дарови.Тоа е навистина среќен за да се произведе убави меки предмети во секое време. 【Лесно да сплетам】Оваа дебели е совршен за екстремни гигант плетење и арм плетење, и е многу почетник пријателски,се идеални подароци за деца, пријатели, мајки, баби, колеги, соседи.Погоден за felting DIY.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат