• Новак
aipiao Felting Волна за Сува Felting 200g (50g X 4 Бои) 19 Microns Помеша Merino Волна Природна Волна, Волна од Овци за Волна Felting Комплет Уште

aipiao Felting Волна за Сува Felting 200g (50g X 4 Бои) 19 Microns Помеша Merino Волна Природна Волна, Волна

DEN 851.28

Достапност
Достапно за нарачка

Felting Волна за Сува Felting 200g (50g x 4 Бои) 19 Microns Помеша Merino Волна Природна Волна, Волна од Овци за Волна Felting Комплет.СОВРШЕН ЗА ПАКУВАЊЕ.Проѕирна Кеса Пакет, лесно да се најде и водоотпорен и dustproof.Секоја боја е околу 50g/1.76 оз;.Вкупно 50g x 4 Бои= 200g/7.04 оз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат